Kbike, specialista na 12" sportovní koloběžky

Popis, historie, kontakty a povinné údajě firmy Kbike

Hlavní stránka sportovní koloběžky Kbike

Korespondenční adresa


 • Petr Vavruša - Kbike
 • bří. Jaroňků 148
 • 760 01 Zlín


 • Identifikační údaje


 • DIČ: CZ6504100977   IČ: 680 43 139
 • Registr. ŽÚ Zlín 24.9.1998
 • č.j.: ZL-L/1429/98-F   ev.č.: 370502-27748
 • Datová schránka: 8gjjh8z


 • Kontakty


 • Telefon: 775 946 055     (Záznamník nepoužíváme)

 • E-mail: kbike@seznam.cz
 • Twitter: @Kbike12


 • Adresa dílny

  Koloběžky vyrábíme na adrese Burešov 362 a 357. Po domluvě (nejlépe den předem) nás můžete navštívit. Obvykle až po 18-té hodině. GPS: 49°14'3.271"N, 17°41'14.106"E

  NEHLEDEJTE PRODEJNU, hledejte dílnu v garažích!


  Větší mapy vhodné pro tisk M1 M2 nebo použijte Mapy.cz

  QR kód s odkazem na Kbike na Mapy.cz

  Jak projet Zlínem ...
  Šipka ukazuje vpravo

  ... od Otrokovic


  Stále rovně do středu města, za mrakodrapem se silnice stane jednosměrnou a tříproudou. Odbočíte na třetích světlech vlevo (ukazatele: Fryšták, ZOO Lešná). Stále pojedete po hlavní směrem na Fryšták. 1200 m za řekou, 50 m před světelnou křižovatkou ke Kauflandu odbočíte na mostek vpravo. 60 metrů za mostkem odbočíte vpravo mezi garáže.

  ... od Vizovic


  Po příjezdu do Zlína, jeďte 3,6 Km rovně a na velké křižovatce (vlevo divadlo, vpravo KB) se nechejte vést ukazateli na Fryšták nebo ZOO Lešná (do prava). 1200 m za řekou, 50 m před světelnou křižovatkou (odbočka ke Kauflandu) odbočíte na mostek vpravo. 60 metrů za mostkem odbočíte vpravo mezi garáže.

  ... od Fryštáku


  50 metrů za semaforem u Kauflandu (který je po pravé straně) odbočíte vlevo na mostek přes potok a 60 metrů za mostkem odbočíte vpravo mezi garáže.
  "Když musíš, tak musíš!"    Televizní reklama
  Do psaní tohoto textu se mi opravdu nechtělo (a asi je to i vidět), ale když musíš... Ne že bych musel psát o mikrofirmě K-Bike, protože je to "in" mít takovou stránku na webu, ale co chvíli vysvětluji proč tohle jde a tohle ne. U některých věcí se opravdu pobavíme, ale pak zjišťujeme, že chyba je na naší straně - v nedostatku informací. Tak tady jich trochu máte ...
  "Můžete mít koloběžku jakékoliv barvy, pokud to bude černá"    Parafráze na citát H.Forda
  Firma Kbike vznikla vlastně z "donucení". První malosériová výroba (5 ks v sérii) začala pod hlavičkou ROLLO CLUBU Zlín v roce 1994. Již předtím se v naší konstrukční dílně zrodilo několik prototypů. Přestože ROLLO CLUB měl v zakládací listině stavbu koloběžek, nemohl tuto činnost provádět komerčním způsobem do nekonečna. Navíc přibývalo zájemců o koloběžku z celé ČR nemajících s klubem žádnou spojitost.
  "Nejkratší cesta k úspěhu je přímá"    T.Baťa
  Firma Kbike byla založena živnostenským způsobem ale pracuje na průmyslových principech. V praxi to znamená, že veškeré komponenty, které již někdo vymyslel, se nakoupí v rozumném poměru cena/kvalita. Zbytek pochází z konstrukce Kbike. Tyto součástky vyrábí drobní výrobci nezatížení vysokými režiemi. Kbike důsledně dbá na ochranu zákaznických investic. To se odráží v pohledu na produkt při všech inovacích, kdy je myšleno na předešlé i budoucí zákazníky.
  Kbike je malá rodinná firma a ráda se bude blížit ke "krachu", kdy nikdo nebude kupovat nové koloběžky, protože ty staré "kábajkovské" budou stále sloužit :-)
  Pro TISK jsme vypnuli pozadí a barvy v textu. Způsob tisku grafiky, okraje a orientaci stránky si už musíte nastavit sami.
  Hlavní stránka sportovní koloběžky Kbike

  Testováno v prohlížečích Google Chrome, Mozilla Firefox, MS Edge a MS IE.